Oględziny samochodu, sprawdzenie auta przed zakupem

Pakiety ogłoszenia
Informacje Ogólne
Witam!

Jeśli planujesz zakup samochodu, a nie do końca znasz się na motoryzacji, ciężko Ci określić stan techniczny jak i blacharsko-lakierniczy pojazdu moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Oferuję usługę kompleksowego sprawdzenia pojazdu przed zakupem, która obejmuje:
- Weryfikacja oryginalności powłoki lakierniczej oraz przeszłości wypadkowej pojazdu
- Sprawdzenie stanu technicznego, wycenę kosztów usunięcia usterek w samochodzie
- Diagnostykę komputerową
- Sprawdzenie funkcjonowania elementów wyposażenia samochodu
- Weryfikacja legalności pochodzenia auta, oraz dokumentów wraz z książką serwisową i pozostałymi dokumentami
- Negocjacja ceny pojazdu w oparciu o solidną argumentację
- Doradztwo w zakresie poszukiwania samochodu - wybór modelu, wersji silnikowej itp.

Dlaczego warto powierzyć akurat mnie to odpowiedzialne zadanie?
Jestem pasjonatem szeroko pojętej motoryzacji, ale i co ważne techniki pojazdowej. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w różnych gałęziach branży motoryzacyjnej. Jestem licencjonowanym rzeczoznawcą samochodowym, zrzeszonym w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego "Autoconsulting". Jako inżynier znam zasady działania samochodu, objawy wszelakich usterek, a dzięki pracy przy lakierach samochodowych jestem w stanie określić przeszłość blacharsko lakierniczą pojazdu. Znam również auto handel " od kuchni " gdyż sam się tym niegdyś zajmowałem. Do każdych oględzin podchodzę poważnie, tak jakbym miał wydawać własne pieniądze - zwykle trwają one dość długo, bo około 2 godziny. Każdy pojazd weryfikuję krok po kroku wedle swojego opracowanego schematu, tak by nie pominąć niczego. Dzięki temu skutecznie pomogłem już bardzo wielu osobom przy zakupie samochodu, które przy zakupie kolejnego pojazdu zwykle zgłaszały się znów do mnie. Koszt usługi jest wyceniany indywidualnie, i co ważne taka usługa w każdym przypadku jest opłacalna, gdyż dzięki rzetelnej ocenie stanu samochodu zwykle udaję się skutecznie obniżyć cenę pojazdu nawet o kilka/kilkanaście %! Lub w przypadku gdy auto nie jest warte zakupu oszczędzacie Państwo pieniądze unikając zakupienia "miny". Mieszkam w Warszawie, jednakże możliwe są wyjazdy bez limitu kilometrów ( polecam w takim przypadku wybrać kilka samochodów do obejrzenia - moja oferta będzie dopasowana do wymagań klienta ). Jeśli jesteś zainteresowany zakupem samochodu warto powierzyć mi oględziny - zaoszczędzisz czas i pieniądze.
Zapraszam na swoją stronę internetową: samochodowy-rzeczoznawca.pl oraz do zapoznania się z opiniami w wizytówce google - Rzeczoznawca samochodowy Warszawa inż. Radosław Idzik.

Pozdrawiam!
Typ pojazdów: Samochody osobowe
Obsługiwane Marki:
Kategoria: Diagnosta/Ekspert Mobilny
Obszar działania do: 100 km
Darmowy dojazd do: 20 km
Stawka za dodatkowy Km: 0.85 PLN

Ocena ogólna: