Sprawdzenie pojazdów przed zakupem

Krańcowa 65, Lublin, Poland

Autoserwis powstał w 2005 roku, ale z branżą motoryzacyjną związani jesteśmy od początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy funkcjonował warsztat naprawiający auta dostawcze naszej firmy transportowej GLOSTUR. Jako profesjonalny serwis możemy poszczycić się wysoce wykwalifikowaną załogą oraz licznymi certyfikatami, potwierdzającymi naszą fachowość i znajomość zagadnień związanych z samochodami. Autoserwis to mechanik samochodowy w Lublinie, w którym zajmujemy się kompleksową obsługą oraz naprawą samochodów wszystkich marek. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem od uznanych firm, dzięki czemu możemy zapewnić profesjonalną diagnostykę, serwis oraz naprawę nawet zaawansowanych systemów samochodowych.autoserwiskrancowa.pl

Stacja Kontroli Pojazdów/Przeglądy Rejestracyjne

Poznań, Poland

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJE TWOJE AUTO W BestDrive TRANS-KOP kupisz nie tylko wysokiej klasy opony, otrzymujesz także pakiet kompleksowych usług.

Sprawdzenie pojazdu przed zakupem

Kielce, Poland

Jestem licencjonowanym rzeczoznawcą z zakresu techniki motoryzacyjnej i ruchu drogowego. Należę do stowarzyszenia Rzeczoznawców PLMOT. W branży kilkanaście lat, setki wykonanych oględzin. Posiadam sprzęt do diagnozowania usterek praktycznie do każdej marki, do bmw i mercedes specjalne rozszerzenia, do aut z grupy VAG posiadam oprogramowanie na poziomie serwisowym. Dysponuję najwyższej jakości miernikiem powłoki lakierowej pokazującym również czy pod lakierem jest warstwa cynkowa. Oględziny na najwyższym poziomie.

Sprawdzenie auta przed zakupem, ocena techniczna diagnostyka

Kraków, Poland

Witam. Firma CHECK CAR powstała z pasji do samochodów. Posiadam bogate doświadczenie, szeroko pojętą wiedzę oraz profesjonalne urządzenia. Oględziny wykonuje skrupulatnie z kupującym, nie zlecam innym. Wykonuje również weryfikacje zdalne - wysyłam do 200 szt. zdjęć + wyczerpująca rozmowa telefoniczna. Wystawiam faktury. Poznaj mój profil, a w tym realizacje i opinie na Facebook`u: https://www.facebook.com/KrystianCheckCar Nie kupuj wraka na kołach. "Człowiek bez pasji umiera" "Samochód jest wtedy naprawdę szybki jeśli stoisz przed nim rano i boisz się go otworzyć" Pozdrawiam Krystian

Auto-diagnoza

Zielona Gora, Poland

Firma działająca od 1980 roku. Ciągle rozwijająca się wraz z dostępną technologią. U nas dostaniesz 2letnią gwarancję. Firma jest ubezpieczona od wszystkich zdarzeń. Baza klientów siega blisko 2000 tys.

Rzeczoznawca PZMOT sprawdzenia pojazdu od 220 zł

Gniezno, Poland

Posiadam wieloletnie doświadczenie w opisywaniu stanu technicznego pojazdu, wielokrotnie byłem obecny przy zakupie pojazdów nawet poza granicami kraju, posiadam certyfikaty Audatex, Eurotax, Infoeskpert, PZMot Warszawa wpis 610/18. Wpisany na listę rzeczoznawców samochodowych Ministra Infrastruktury. RS 001656. Sporządzam opinię dot. zaniżonego odszkodowania, pomocne przy zwrocie wadliwego pojazdu sprzedawcy, dla Urzędu Skarbowego - akcyza, wartość itp. Współpracuje z wieloma firmami sprawdzające pojazdy przed zakupem.

Oględziny samochodu, sprawdzenie auta przed zakupem

Warszawa, Poland

Witam! Jeśli planujesz zakup samochodu, a nie do końca znasz się na motoryzacji, ciężko Ci określić stan techniczny jak i blacharsko-lakierniczy pojazdu moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Oferuję usługę kompleksowego sprawdzenia pojazdu przed zakupem, która obejmuje: - Weryfikacja oryginalności powłoki lakierniczej oraz przeszłości wypadkowej pojazdu - Sprawdzenie stanu technicznego, wycenę kosztów usunięcia usterek w samochodzie - Diagnostykę komputerową - Sprawdzenie funkcjonowania elementów wyposażenia samochodu - Weryfikacja legalności pochodzenia auta, oraz dokumentów wraz z książką serwisową i pozostałymi dokumentami - Negocjacja ceny pojazdu w oparciu o solidną argumentację - Doradztwo w zakresie poszukiwania samochodu - wybór modelu, wersji silnikowej itp. Dlaczego warto powierzyć akurat mnie to odpowiedzialne zadanie? Jestem pasjonatem szeroko pojętej motoryzacji, ale i co ważne techniki pojazdowej. Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w różnych gałęziach branży motoryzacyjnej. Jestem licencjonowanym rzeczoznawcą samochodowym, zrzeszonym w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego "Autoconsulting". Jako inżynier znam zasady działania samochodu, objawy wszelakich usterek, a dzięki pracy przy lakierach samochodowych jestem w stanie określić przeszłość blacharsko lakierniczą pojazdu. Znam również auto handel " od kuchni " gdyż sam się tym niegdyś zajmowałem. Do każdych oględzin podchodzę poważnie, tak jakbym miał wydawać własne pieniądze - zwykle trwają one dość długo, bo około 2 godziny. Każdy pojazd weryfikuję krok po kroku wedle swojego opracowanego schematu, tak by nie pominąć niczego. Dzięki temu skutecznie pomogłem już bardzo wielu osobom przy zakupie samochodu, które przy zakupie kolejnego pojazdu zwykle zgłaszały się znów do mnie. Koszt usługi jest wyceniany indywidualnie, i co ważne taka usługa w każdym przypadku jest opłacalna, gdyż dzięki rzetelnej ocenie stanu samochodu zwykle udaję się skutecznie obniżyć cenę pojazdu nawet o kilka/kilkanaście %! Lub w przypadku gdy auto nie jest warte zakupu oszczędzacie Państwo pieniądze unikając zakupienia "miny". Mieszkam w Warszawie, jednakże możliwe są wyjazdy bez limitu kilometrów ( polecam w takim przypadku wybrać kilka samochodów do obejrzenia - moja oferta będzie dopasowana do wymagań klienta ). Jeśli jesteś zainteresowany zakupem samochodu warto powierzyć mi oględziny - zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zapraszam na swoją stronę internetową: samochodowy-rzeczoznawca.pl oraz do zapoznania się z opiniami w wizytówce google - Rzeczoznawca samochodowy Warszawa inż. Radosław Idzik. Pozdrawiam!

Rzeczoznawca Motoryzacyjny/Samochodowy

Łódź, Poland

Zajmuję się szeroko pojętym rzeczoznawstwem motoryzacyjnym. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej ( serwis naprawczy marek premium - Audi Bmw Jaguar oraz salon pojazdów używanych) pozwala rzetelnie pomagać Klientom w problemach związanych z motoryzacją. Moim konikiem są pojazdy zabytkowe.

AUTO DORADCA - Pomoc w zakupie samochodu, laweta!

Koszalin, Poland

Już od 50zł pomagamy Państwu znaleźć i sprawdzić wymarzony samochód używany. Wykonujemy wszystkie możliwe pomiary oraz badania pojazdów. Zajmujemy się diagnostyką komputerową, mierzeniem szczelin oraz wartości lakieru a także mechaniką i elektryką samochodu. Negocjujemy również cenę sprzedaży na podstawie wykonanych pomiarów.

Sprawdzenie samochodu przed kupnem Szczecin

Szczecin, Poland

Profesjonalna firma zajmująca się sprawdzeniem samochodów przez zakupem. Wystawiam fakturę vat 23% za moje usługi.

Sprawdzenie auta pomoc przed zakupem, diagnostyka, oględziny

Ciechanów, Ciechanow, Poland

Oferuję usługę przeprowadzenia inspekcji auta przed zakupem; - Dysponuję własnym komputerem diagnostycznym, - Miernik lakieru wysokiej klasy, - Elektroniczne przyrządy pomiaru ( szczeliny, wysokość bieżnika, badanie płynu hamulcowego) Oferuję Swoją usługę na terenie woj. Mazowieckiego i Warmińsko-Mazurskiego Mazowsza ( Ostrów Mazowiecka, Warszawa, Wyszków, Ciechanów, Mława, Pułtusk, Płońsk, Przasnysz) Warmii i Mazur ( Olsztyn, Szczytno, Nidzica, Działdowo, Mrągowo) ! Preferowany kontakt telefoniczny!

Rzeczoznawca samochodowy, sprawdzenie pojazdu, opinie wyceny

Szczecin, Poland

Jestem certyfikowanym rzeczoznawcą samochodowym wpisanym na listę Ministerstwa Infrastruktury, członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i Ruchu Drogowego PLMOT ze statusem rzeczoznawcy licencjonowanego oraz znajduję się na liście biegłych sądowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i rzeczoznawczej. Przygotowane przeze mnie dokumenty posiadają moc prawną. Szukasz samochodu? A może dopiero go kupiłeś i masz z nim problem? Zapraszam!

Sprawdź auto przed zakupem z pomocą specjalistów

Nasza strona internetowa powstała po to, aby wspierać osoby kupujące samochód. Pragniemy zapewnić dostęp do najlepszych specjalistów, dzięki którym zyskasz możliwość dokładnego sprawdzenia auta przed zakupem – w ten sposób unikniesz ryzyka zainwestowania w pojazd, który nie spełni Twoich oczekiwań i przyniesie Ci problemy w trakcie eksploatacji.

Skorzystaj z wyszukiwarki i zadbaj o sprawdzenie samochodu!

Stworzyliśmy bazę danych firm w różnych lokalizacjach, które oferują skuteczne sprawdzanie samochodu przed zakupem. Dzięki temu masz pewność, że rozpoczynając współpracę ze specjalistami, dokładnie zapoznają się oni ze stanem samochodu, wskażą jego mankamenty i doradzą Ci lub odradzą jego zakup.

Dlaczego to tak istotne?

Nie każdy z nas jest ekspertem w zakresie aspektów technicznych pojazdów. Aby sprawdzić samochód i dowiedzieć się, czy jego stan jest rzeczywiście na tyle dobry, by w niego zainwestować, niezbędne są wiedza oraz doświadczenie. Specjalista zapewni Ci sprawdzenie przebiegu auta, skontroluje, czy pojazd nie posiada wad lakierniczych lub blacharskich i czy wszystkie jego komponenty są w odpowiednim stanie. Wykorzystując swoją wiedzę oraz odpowiednie narzędzia, będzie w stanie pomóc Ci w zakupie. Sprawdzanie auta przed zakupem to usługa bardzo cenna również z tego względu, że zarówno prywatni sprzedawcy, jak również komisy samochodów niekiedy ukrywają wady pojazdów, by sprzedać je szybciej i w korzystnej cenie. Tylko specjalista będzie w stanie wykryć te wady i poinformować Cię, czy dany samochód jest warty swojej ceny i czy będzie w stanie zapewnić Ci bezpieczną oraz komfortową jazdę na przestrzeni wielu lat. To ogromna oszczędność oraz możliwość wyeliminowania ryzyka nietrafionej inwestycji. Profesjonalne sprawdzanie samochodu to:
  • • możliwość zakupu sprawnego samochodu w doskonałym stanie technicznym;
  • • brak ryzyka niewłaściwego ulokowania swoich pieniędzy;
  • • ochrona przed nieuczciwymi sprzedawcami;
  • • oszczędność czasu i pieniędzy.
Dzięki wyszukiwarce znajdziesz odpowiednią firmę sprawdzającą samochody przed kupnem w Twojej lokalizacji – sprawdź, jak to działa i zainwestuj swoje pieniądze prawidłowo!

Nie tylko firmy sprawdzające samochody przed kupnem!

Na naszej stronie internetowej znajdziesz również najlepsze serwisy i warsztaty stacjonarne, stacji kontroli pojazdów i diagnostyczne oraz ekspertów mobilnych. Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla wszystkich kierowców. Zapraszamy!